Projekt w 5 krokach

1. Rozmowa

Pierwsze spotkanie to rozmowa o projekcie, gustach i oczekiwaniach klientów. To chyba najistotniejszy krok, ponieważ właśnie wtedy mogą Państwo opowiedzieć o wszystkich swoich pragnieniach i marzeniach, które chcielibyście spełnić. To moment na określenie stylu, kolorystyki czy głównych materiałów użytych w mieszkaniu. Każde wnętrze jest "szyte na miarę", dlatego projekt musi być dopasowany do stylu życia inwestorów;)

2. Inwentaryzacja

Wykonanie inwentaryzacji projektowanego wnętrza.

3. Czarno na białym

Pierwszym projektowym krokiem jest przygotowanie przeze mnie układów funkcjonalnych spełniających oczekiwania klientów. Ten etap kończy się wysłaniem inwestorowi rzutów 2d oraz czarno białych widoków. Na tym etapie następuje weryfikacja planów z pierwszej rozmowy - to tutaj marzenia spotykają się z rzeczywistością;)

4. Świat nabiera barw

Kolejnym krokiem jest wykonanie wizualizacji ukazujących wnętrze projektowanych pomieszczeń. Oprócz tradycyjnych w formacie JPEG, proponuje Państwu komputerowe "ruchome" wizualizacje, w formie wirtualnego spaceru po mieszkaniu, dzięki czemu można w przystępny sposób zobaczyć całe projektowane wnętrze. Najciekawsze są jednak wizualizacje VR - oglądane w goglach wirtualnej rzeczywistości! Po założeniu takich okularów, poczują się Państwo jakbyście już byli we własnym mieszkaniu, a nie tylko w projektowanym wnętrzu;)

5. Sprawy techniczne

Ostatnim etapem jest skompletowanie teczki projektowej - dokumentacji technicznej. Są to rysunki wykonawcze - między innymi elektryka, hydraulika, wyliczenia płytek użytych w projekcie, czy szczegółowe rozrysy projektowanych mebli - między innymi mebli kuchennych, czy szaf wnękowych. Kompletna teczka zawiera - wszystkie zmiany dokonane we wnętrzu poczynając od przebudowy ścian, zmian przebiegu sieci elektrycznej lub hydraulicznej itp.

Skontaktuj się z nami

+48 504 606 236
biuro@studio-concept.com.pl